Tuhle svatbu jsem si fakt užil! A nejde jen o slovní obrat. Byla to jízda, která mě zavedla na moře a do nekonečných horizontů a to jsem nemusel cestovat ani moc daleko. Kdo mě zná, tak ví, že miluju překvapení. A na svatbách není o překvapení nouze.

Tak třeba na téhle konkrétní svatbě jsem si chtěl vystřelit z kapitána plachetnice, na které jsme fotili. Proč ne, mám rád takové ty žertíky, které hraniční s černým humorem. Tak jsem šel za kapitánem a řekl: „Vy jste úplnej pirát, máte loď, kormidlo, ale páska přes oko vám chybí!“ A co myslíte, že mi kapitán odpověděl? S chladným výrazem řekl: „Mám skleněný oko, za pětikilo ti ho ukážu.“ Spadla mi brada. Tomu říkám romantika na druhou.

Svatba byla skvělá, podzimní a s úžasnými lidmi. Adélka a Matěj si ji užívali a já jsem si svatbu zamiloval i díky místu. Fotografovali jsme na Slezské Hartě, a já jsem se tam vrátil ještě mnohokrát. Věděli jste, že ty kopce kolem přehrady jsou bývalé sopky? A že se tam dá udělat parádní procházka až do srdce jedné z nich? Jo, je tam i láva, no, tak trošku. Ale přece jen, projít se po bývalé sopce, to je zážitek.

Svět je úžasný a neustále mě fascinuje. Takže teď si užijte pár fotek z téhle podzimní svatby a pokud se vám líbí, ať už máte svatbu nebo ne, napište mi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *