S hrdostí mohu prohlásit, že jsem olomoucký fotograf. I když ve skutečnosti jsem po celý rok na cestách, fotíce svatby po celé České republice i v zahraničí, a v Olomouci, kterou mám tak rád, trávím čím dál méně času. Proto mě potěšilo, že jsem měl možnost zachytit svatbu Klárky a Martina, která se konala přímo v srdci Hané.

Olomouc je prostě úžasné město, které si získá každého svými malebnými uličkami, útulnými kavárnami a tajemnými hospůdkami. Klárka a Martin si řekli své „ano“ v klášteře dominikánů, což je nádherný historický kostel v centru města. Po obřadu se celá svatba vydala na cestu k místu oslavy, a to bylo ve velkém stylu.

Místo konání svatebního veselí bylo Konvikt, což je místo, které v Olomouci nepotřebuje příliš představovat. Bylo zábavné pozorovat svatební průvod, nebo spíše výrazy kolemjdoucích. Během mnoha let fotografování svateb jsem si všiml, že atmosféra svatby odráží charakter novomanželů. A tak, když fotíte šťastný a veselý pár, můžete očekávat, že i ostatní hosté na svatbě budou v dobré náladě. A bylo to tak.

Ačkoli se původně očekávalo deštivé počasí, příroda nám nakonec přála a dovolila nám vytvořit několik krásných portrétů v historické části města. Poté následovala svatební oslava, která byla naplněná radostí a nepřetržitou zábavou. Takovou svatbu by si přál zachytit každý svatební fotograf, a já mám to štěstí, že jsem mohl být součástí tohoto úžasného dne. A vy si teď můžete prohlédnout alespoň malou ochutnávku z této krásné události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *